MENU

Mycie dachów Łódź

Mycie dachów Łódź i teren województwa – jesteśmy zawsze blisko Ciebie. Czyszczenie dachu zawsze było niezbędną i ważną częścią każdego planu konserwacji domu. Dach jest pierwszą linią obrony przed czynnikami atmosferycznymi, co oznacza, że musi być regularnie czyszczony. Wykonując mycie dachu zyskasz nie tylko Ty, ale i Twój dach. Piękny i zadbany wygląd budynku to plus dla Ciebie. Natomiast czysty dach nie niszczy się i dłużej pozostaje sprawny technicznie i wizualnie. Jeśli to dla Ciebie jest niewystarczające to wybierz dodatkową impregnację dachu.

Najlepszym sposobem na oczyszczenie dachu jest zatrudnienie fachowców. Firma posiadająca doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie będzie w stanie zapewnić Państwu gruntowne, profesjonalne czyszczenie, dzięki któremu Państwa dach będzie wyglądał lśnił czystością przez długie lata.

Mycie dachów Łódź

Czyszczenie dachu - cennik łódzki

Jeśli na tym etapie interesuje Cię tylko cennik to na stronie – mycie dachu cena – prezentujemy poglądową wartość, średnio-rynkową, za którą nabędziesz usługę u profesjonalnego wykonawcy w Łodzi.

W tym zakresie cen możesz liczyć na:

 • doświadczonego wykonawcę
 • wyposażonego w dedykowany sprzęt
 • stosującego bezpieczne i skuteczne preparaty czyszczące
 • ubezpieczonego polisą OC,

Czyścimy wszystkie dachówki w Łodzi

Zamiast wymieniać lub malować cały dach, odśwież go, a zobaczysz swoje dachówki takimi, jakie były na początku. Już nasza w tym głowa! Jakie dachy myjemy w mieście Łódź?

 • Dachówki betonowe
 • Dachówki ceramiczne
 • Blachodachówki i dachy z blachy

Masz inne poszycie na dachu? Chętnie podejmiemy to wyzwanie. Co roku przeprowadzamy kilkadziesiąt renowacji dachów różnego typu i kształtu, także na terenie Łodzi. Czyszczenie dachów to nasza specjalność i Twoja gwarancja efektu czystości, który dostrzegą wszyscy wokół.

Czysty dach i elewacja to wizytówka Twojego domu

Utrzymanie dachu w czystości jest ważne, ponieważ odzwierciedla stan Twojej nieruchomości. Czysty dach sprawi, że wnętrze Twojego domu będzie bardziej zachęcające. Tak samo jest z elewacją, na której mogą pojawić się zielony plamy i zacieki. Uważaj na grzyby pleśniowe, które bardzo lubią penetrować tynki cienkowarstwowe. Ich zaleganie na elewacji oszpeci ścianę oraz doprowadzi do mikropęknięć w tynku. Mycie elewacji to tak samo ważna czynność jak mycie dachu.

Mycie dachów Łódź

Mycie dachów Łódź – jak wybrać odpowiednią firmę?

To prawda, że w gąszczu ofert prawdziwych i rzetelnych wykonawców, którzy Cie nie zawiodą jest bardzo mało. Jak trudno jest ocenić książkę po okładce, tak trudno za pierwszym razem wybrać odpowiednich fachowców. Doskonalimy się i współpracujemy z wykonawcami, którzy potrafią wykonywać usługi rzetelnie i w terminie. Zaproponujemy Ci nasze usługi, ponieważ tylko wtedy mamy 100% czynności pod kontrolą i wiemy, że usługą w 99,5% będzie wykonana perfekcyjnie. Natomiast jeśli będziesz chcieć skorzystać z innej firmy ogólnopolskiej o wąskiej specjalizacji to udzielimy Ci takiego kontaktu. A może życzysz sobie wykonawce lokalnego prosto z Łodzi lub regionu łódzkiego? Jeśli Ty i wykonawca lokalny dojdziecie do porozumienia podczas rozmowy telefonicznej to spotkacie się na wizji lokalnej i uzgodnicie szczegóły usługi na miejscu.

Zadzwoń i opowiedz nam czego potrzebujesz. Uczciwa rozmowa pozwoli bez błądzenia wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Może to być rozwiązanie jakościowe albo ekonomiczne lub jeszcze inne rozwiązanie oparte na tych zmiennych, które są dla Ciebie istotne. Jasno określone potrzeby pozwolą szybko wybrać rozwiązanie z największą szansą powodzenia. W temacie mycia dachów wiemy wszystko.

Wykonamy za Ciebie analizę wykonalności i przygotujemy:

 • charakterystykę zadania
 • Twoje potrzeby i możliwości względem zadania
 • możliwości wykonawców w Łodzi

A wybór będzie należał do Ciebie.

Mycie dachów Łódź

Co jeszcze możesz z nami zrobić?

Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Jak zacząć?

Szukasz fachowców, którzy są skuteczni i nie odpuszczą, gdy pojawią się trudności? Już ich masz. Skorzystaj z usług Grupy TCB i miej problem z głowy na lata. Wystarczą 3 proste kroki.

1
Wyślij zdjęcia
 • SMS
 • WhatsApp
 • Email
 • Facebook
 • Messenger
 • Formularz online
2
Przedstaw swoje oczekiwania
 • opisz jakie są Twoje potrzeby w związku z inwestycją
 • pisemnie
 • telefonicznie
3
Otrzymaj rozwiązanie
 • nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepsze rozwiązanie

Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z usług. Wszystkie przekazane dane pozostaną anonimowe.

Zapraszamy do kontaktu. Resztą zajmiemy się sami.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa TCB.

  Grupa TCB Logo
  Grupa Technicy Czyszczenia Budynków to sieć partnerskich firm i wykonawców realizujących czyszczenie, impregnacje i malowanie budynków. Do Grupy TCB przynależą firmy spełniające standardy jakościowe i będące liderami na rynkach lokalnych. Posiadamy oddziały w 16 województwach. Zadzwoń i przekonaj się jakie to proste.
  Siedziba firmy i oddziały
  Grupa Technicy Czyszczenia Budynków
  ul. Czereśniowa 23
  62-571 Stare Miasto
  tel. 600 100 443
  tel. 600 100 449
  mail: [email protected]

  Oddziały terenowe


  logotypy płatności
  ikona telefon
  600 100 443
  ikona telefon