MENU

Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Perfekcyjnie czysta kostka to wizytówka Twojej posesji, która ma robić wrażenie! Mycie kostki brukowej z Grupą TCB da Ci taki efekt. Wykonujemy czyszczenie kostki brukowej z cementu, trawy, rdzy, farby i innych zabrudzeń. Zapewniamy czyszczenie chemiczne, mechaniczne, myjką ciśnieniową oraz mycie kostki brukowej karcherem. Dlaczego warto zadbać o gruntowną pielęgnację kostki wokół domu?

 • Dbasz o bezpieczeństwo najbliższych – kostka wolna od mchu nie jest śliska, więc dzieci, seniorzy i zwierzaki mogą bez ryzyka przechadzać się lub bawić na posesji do woli.
 • Tylko 1 dzień pracy, a długotrwały efekt murowany.
 • W cenie mycia kostki brukowej gwarantujemy OC, więc masz pewność bezpiecznie wykonanej usługi.
 • Twoja kostka znów jest ozdobą domu, ogrodu i całego terenu posesji.
 • Dostajesz sprawdzone techniki czyszczenia, które stosują wyłącznie fachowcy.
Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Każda kostka będzie lśnić jak nowa – co usuwamy?

Mamy sposób na wszystkie zabrudzenia od trawy przez rdzę, farby czy cement i nie odpuszczamy. Wiemy, że jakość tkwi w szczegółach, dlatego dla pożądanego efektu tak ważne jest właściwe zdiagnozowanie problemu.

Czyszczenie kostki brukowej z trawy i chwastów

Chcesz, by dekoracyjna kostka brukowa przed Twoim domem nie zarastała i znów zachwycała? Zostaw to nam. Potrzebujesz sprzętu, który wyrwie rośliny z korzeniami. Naszą ekipę i narzędzia sprawdziliśmy w setkach realizacji. Czyszczenie kostki brukowej z trawy wykonujemy błyskawicznie i skrupulatnie, do ostatniego źdźbła, zachowując czystość otoczenia.

Czyszczenie kostki brukowej z mchu i porostów

Mchy zagnieździły się na Twojej kostce brukowej na dłużej i jak trawy ciągle odrastają? Nie martw się. Usuniemy skażenie mikrobiologiczne na długo i w dobrej cenie – bez odprysków, zachlapanej elewacji i wypłukiwania fug. Specjalistyczne czyszczenie mechaniczne myjką wysokociśnieniową i szczotką talerzową z dyszami zlikwiduje zielony nalot na kostce brukowej. Na koniec spłukujemy chemię i wykonujemy gruntowne mycie kostki brukowej, by lśniła jak nowa.

Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej z cementu

Zabrudzenia po materiałach budowlanych są nie do zdarcia i niszczą kostkę przed Twoim domem? Wyręcz się nami. Czyszczenie, które aplikujemy, zdrapie, odnowi i zabezpieczy każdą najdrobniejszą powierzchnię kostki brukowej, by znów była dumną ozdobą posesji. Poradzimy sobie z resztkami cementu, klejów, tynków czy emulsji.

Czyszczenie kostki brukowej z rdzy

Zastanawiasz się, skąd wzięły się zacieki z rdzy na kostce wokół ogrodu i jak je usunąć? Oferujemy delikatne i precyzyjne chemiczne czyszczenie kostki brukowej środkami dostosowanymi do typu skażenia, z zachowaniem bezpieczeństwa roślin ogrodowych wokół. Za rdzawe plamy odpowiadają głównie związki żelaza obecne czasem w wodzie do podlewania lub w nawozach mineralnych.

Czyszczenie kostki brukowej z farby

Ślady farby po malowaniu elewacji, ogrodzenia czy okien szpecą Twój podjazd i nie dają się zmyć? Zajmiemy się tym. Myjka ciśnieniowa i gorąca woda na początek, a potem specjalistyczne środki chemiczne i nasze sprawdzone technologie mycia kostki brukowej przy zabrudzeniach z cementu czy rdzy, by pozbyć się uporczywych zabrudzeń.

Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej z oleju

Tłuste plamy po grillowaniu lub oleju silnikowym nie dają Ci spokoju? Podobnie jak resztki farby czy trawa to wyjątkowo uciążliwe nieczystości, zwłaszcza gdy wniknęły w głąb kostki brukowej. Czyszczenie profesjonalne z Grupą TCB rozwiąże Twój problem. Samodzielne mycie skaz z oleju zadziała, ale tylko na świeżych plamach. Użyj wtedy gorącej wody z płynem lub zasyp sodą oczyszczoną, piaskiem, sorbentem.

Plamy po piasku na kostce brukowej

Ślady po resztkach piasku na placu budowy czy pozostałości zasypania fug kłują Cię w oczy? Z powodzeniem zlikwidujemy je dla Ciebie w jeden dzień. Nasza autorska technika pracy łączy intensywne czyszczenie chemiczne i mechaniczne środkami w odpowiednich proporcjach bez uszkodzeń lica kostki brukowej. Mycie myjką ciśnieniową domyka proces.

Mycie kostki granitowej? Powierz to specjalistom

Kostka granitowa jest wytrzymała i przez lata skutecznie opiera się wnikaniu zanieczyszczeń czy wilgoci. Stąd też jej wyższa cena. Łatwo zmyjemy z niej ślady z farby, z rdzy, z cementu. Problemem, który skutecznie rozwiązujemy w tym typie kostki brukowej, jest czyszczenie przestrzeni między elementami. Fugi porastają mchem i trawą. Standardowe narzędzia są tu zawodne, dlatego my łączymy techniki, by zapewnić spektakularny efekt w każdej szczelinie.

Mycie kostki brukowej – zobacz, jakie efekty gwarantujemy

Mycie i czyszczenie kostki brukowej
Mycie i czyszczenie kostki brukowej
Mycie i czyszczenie kostki brukowej
Mycie i czyszczenie kostki brukowej
Mycie i czyszczenie kostki brukowej
Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej – cena

Ceny ustalamy indywidualnie. W rozmowie telefonicznej zbierzemy niezbędne do pracy dane. Koszt zależy m.in. od:

 • Metrażu powierzchni kostki brukowej do czyszczenia i jej typu.
 • Rodzaju zabrudzeń (np. plamy z rdzy piasku, z farby, z cementu, naloty z mchu, z trawy).
 • Metody pracy (prace ręczne, maszynowe, chemiczne czyszczenie, myjka, karcher).
 • Specyfiki terenu wokół obiektu (ogrodzenie, zieleń, dostęp do wody, natężenie ruchu, dostęp do kostki).

Chcesz poznać szczegóły? Jesteśmy transparentni. Sprawdź cennik czyszczenia kostki brukowej

Liczy się Twoja wygoda

 • Działamy szybko i terminowo z ekspertami, którzy znają się na rzeczy.
 • Twój komfort jest dla nas istotny, dlatego oferujemy bezgotówkowe formy płatności.
 • Bezpieczeństwo wykonania usługi masz w cenie mycia kostki brukowej – gwarantujemy OC od ewentualnych wypadków przy pracy.
Masz pytania? Chętnie odpowiemy (FAQ)

Impregnacja kostki brukowej – dlaczego warto?

Aplikacja hydrofobowej i bezbarwnej warstwy ochronnej na bazie silikonu lub polimerów to sposób na rzadsze czyszczenie kostki brukowej. Impregnat zapewnia odporność na mróz i pękanie. Kostka zachowa intensywny kolor, nie wyblaknie. Zabrudzenia z cementu, z rdzy czy z farby i innych tłustych preparatów nie osiądą na niej tak szybko, tylko spłyną z deszczem. To też ostateczna metoda na przykrycie śladów z chemicznych nalotów, których nie da się usunąć w inny sposób.

Mycie kostki brukowej karcherem, myjką ciśnieniową, szczotką?

Podstawowym narzędziem profesjonalistów jest myjka ciśnieniowa o dużej mocy z silnikiem i pompą sprężającą wodę do wysokiego ciśnienia (średnio 200-300 bar). Klasyczna myjka z pistoletem ciśnieniowym z dyszką może być rozbudowana o maszynowy system talerzowy z bębnem (ogranicza chlapanie na boki), szczotkami i 2 dyszami, które ruchem obrotowym usuwają i wyrywają nieczystości. Jeśli rozważasz samodzielnie czyszczenie kostki brukowej, zainwestuj w odpowiedni sprzęt. Popularne mycie kostki brukowej karcherem może stanowić uzupełnienie działań ze względu na niską moc i mały zasięg urządzenia. I pamiętaj, że różne zabrudzenia wymagają innego poziomu ciśnienia oraz temperatury wody. Jak w tym wszystkim się połapać? Wybierz fachowców.

Chemiczne czyszczenie kostki brukowej – nie ryzykuj, zdaj się na ekspertów

Chemiczne usuwanie zabrudzeń jest konieczne, by efektywnie zlikwidować źródło problemu. Dawkowanie chemikaliów wymaga jednak wiedzy i precyzji, dlatego warto zaufać fachowcom. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w czyszczeniu i myciu kostki brukowej i wiemy, jakie środki dobrać do uporczywej trawy czy rdzy, a jakie do farby, smarów czy resztek z materiałów budowlanych jak cement. Preparaty ogólnodostępne oferują niską cenę, ale co za tym idzie, słabszą skuteczność. Grupa TCB stosuje środki specjalistyczne, rejestrowane, niedostępne w sprzedaży detalicznej.


Wybierz pakiet usług czyszczenia z Grupą TCB

Czysty podjazd wolny od trawy, rdzy, cementu czy farby to świetny start do odświeżenia posesji lub budynku firmy. Do mycia kostki brukowej możesz dobrać jeszcze:

Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Czyszczenie kostki brukowej w Twojej okolicy – dotrzemy wszędzie

Wszystkie zapytania prosimy kierować do pracowników biura firmy. Nasz doradca przedstawi Ci możliwe rozwiązania.

Jak zacząć?

Szukasz fachowców, którzy są skuteczni i nie odpuszczą, gdy pojawią się trudności? Już ich masz. Skorzystaj z usług Grupy TCB i miej problem z głowy na lata. Wystarczą 3 proste kroki.

1
Wyślij zdjęcia
 • SMS
 • WhatsApp
 • Email
 • Facebook
 • Messenger
 • Formularz online
2
Przedstaw swoje oczekiwania
 • opisz jakie są Twoje potrzeby w związku z inwestycją
 • pisemnie
 • telefonicznie
3
Otrzymaj rozwiązanie
 • nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepsze rozwiązanie

Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z usług. Wszystkie przekazane dane pozostaną anonimowe.

Zapraszamy do kontaktu. Resztą zajmiemy się sami.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa TCB.

  Grupa TCB Logo
  Grupa Technicy Czyszczenia Budynków to sieć partnerskich firm i wykonawców realizujących czyszczenie, impregnacje i malowanie budynków. Do Grupy TCB przynależą firmy spełniające standardy jakościowe i będące liderami na rynkach lokalnych. Posiadamy oddziały w 16 województwach. Zadzwoń i przekonaj się jakie to proste.
  Siedziba firmy i oddziały
  Grupa Technicy Czyszczenia Budynków
  ul. Czereśniowa 23
  62-571 Stare Miasto
  tel. 600 100 443
  tel. 600 100 449
  mail: [email protected]

  Oddziały terenowe


  logotypy płatności
  ikona telefon
  600 100 443
  ikona telefon