MENU

Mycie elewacji Warszawa

Mieszkasz w Warszawie lub aglomeracji Warszawskiej? Masz budynek, który stracił na blasku i pokrył się brudem? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów w dziedzinie mycia elewacji w Warszawie. Zaufaj naszej wiedzy i umiejętności zdobytej przez lata pracy na rynku warszawskim. Odnowimy elewację Twojego budynku tak, że będzie wyglądać jak nowa!

mycie elewacji warszawa

Profesjonalne i wzorowe mycie elewacji w Warszawie - Sprawdź Grupę TCB

Na rynku warszawskim wyróżniają nas:

 • wieloletnie doświadczenie
 • doskonałe efekty wizualne
 • długotrwałe rezultaty
 • indywidualne podejście
 • terminowość i rzetelność
 • bezpieczeństwo wykonania

Dla kogo pracujemy?

Pracujemy dla właścicieli nieruchomości oraz zarządców, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także instytucji publicznych. Pracujemy dla wszystkich tych, którym zależy na prawidłowym i jakościowym czyszczeniu oraz konserwacji materiałów budowlanych w tym elewacji budynków wykonanych w technologi:

 • tynk cienkowarstwowy
 • elewacje blaszane
 • elewacje szklane
 • płyty i okładziny zewnętrzne
 • elewacje ceglane i ściany z klinkieru

Skuteczne metody usuwania zabrudzeń dla Ciebie

Skuteczne czyszczenie elewacji wymaga zastosowania odpowiednich metod i technik, które zapewnią efektywność usuwania zabrudzeń, jednocześnie nie powodując uszkodzeń powierzchni. Technicy Czyszczenia Budynków wykorzystują różne metody w celu bezpiecznego usunięcia zabrudzeń. Jednymi z nich mogą być:

 1. Mycie ciśnieniowe: Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod, polegająca na użyciu specjalnego sprzętu ciśnieniowego do rozpylenia wody pod wysokim ciśnieniem na powierzchni elewacji. Może być używana sama woda lub w połączeniu z odpowiednimi detergentami. Mycie ciśnieniowe skutecznie usuwa brud, kurz, plamy, zacieki i większość osadów organicznych.
 2. Mycie chemiczne: Ta technika polega na stosowaniu specjalnych detergentów i środków chemicznych, które skutecznie usuwają różne rodzaje zabrudzeń, w tym osady mineralne i organiczne. Czyszczenie opiera się na odgrzybianiu, wytrawianiu bądź rozpuszczaniu zabrudzeń poprzez reakcje chemiczne związków aktywnych zawartych w płynach. Płyny chemiczne dobierane są do zabrudzenia oraz rodzaju czyszczonych powierzchni.
 3. Metoda niskociśnieniowa: Ta technika wykorzystuje niskie ciśnienie wody w połączeniu z odpowiednimi środkami czyszczącymi, co jest bardziej bezpieczne dla delikatnych powierzchni elewacji, takich jak aluminium czy tynk.
 4. Mycie systemem wody demineralizowanej polega na wykorzystaniu maszyny filtracyjnej która usuwa minerały i sole z wody, pozostawiając ją praktycznie pozbawioną jakichkolwiek substancji mineralnych. Mycie systemem wody demineralizowanej jest stosowane w przypadku czyszczenia powierzchni delikatnych i wrażliwych na działanie detergentów czy mocnych środków chemicznych. Skutecznie usuwa brud, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni.

Wybierz odpowiedniego wykonawcę i miej problem z głowy. Wybierz Grupę TCB. Pozwól nam zadbać o Twój budynek. Zyskaj czas i spokój, miej problem z głowy. Doradzimy i wyczyścimy elewację w Warszawie lub aglomeracji warszawskiej w 1 dzień roboczy.

czyszczenie elewacji w warszawie

Warszawski pejzaż bez brudu - Skorzystaj z naszych usług czyszczenia elewacji!

Oczyszczanie elewacji ma na celu usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń, osadów i zanieczyszczeń, które mogą skazić wygląd budynku. Najczęstsze rodzaje zabrudzeń elewacji, są usuwamy podczas profesjonalnego procesu mycia:

 1. Pył i kurz: Zwykle gromadzą się na elewacjach z powodu zanieczyszczonego powietrza lub działalności budowlanej w okolicy.
 2. Plamy i zacieki: Mogą być spowodowane przez wodę, sadzę, porośnięcie mchem lub glonami, spadające liście, ptasie odchody itp.
 3. Osady mineralne: Związane z wodą deszczową lub źródlaną, która może pozostawiać wapniowe lub inne minerały na powierzchni elewacji.
 4. Rdza: Może pojawić się na metalowych elementach elewacji, takich jak rynny czy konstrukcje wsporcze, gdy są narażone na wilgoć.
 5. Glony, pleśnie i mchy: Zabrudzenia organiczne, które mogą rosnąć na powierzchniach elewacji, szczególnie w ciemniejszych, wilgotnych miejscach.
 6. Zabrudzenia spowodowane czynnikami atmosferycznymi: Długotrwałe działanie deszczu, wiatru i słońca może pozostawić trwałe plamy na elewacji.
 7. Zanieczyszczenia przemysłowe: W przypadku budynków w pobliżu zakładów przemysłowych, elewacje mogą być narażone na bardziej intensywne zanieczyszczenia chemiczne i mechaniczne.

 

czysta elewacja bez plam i zabrudzeń

Grupa TCB wykonuje mycie elewacji w Warszawie

Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Mycie elewacji Warszawa
Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Grupa TCB Referencje
Jak zacząć?

Szukasz fachowców, którzy są skuteczni i nie odpuszczą, gdy pojawią się trudności? Już ich masz. Skorzystaj z usług Grupy TCB i miej problem z głowy na lata. Wystarczą 3 proste kroki.

1
Wyślij zdjęcia
 • SMS
 • WhatsApp
 • Email
 • Facebook
 • Messenger
 • Formularz online
2
Przedstaw swoje oczekiwania
 • opisz jakie są Twoje potrzeby w związku z inwestycją
 • pisemnie
 • telefonicznie
3
Otrzymaj rozwiązanie
 • nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepsze rozwiązanie

Wycena jest bezpłatna i nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z usług. Wszystkie przekazane dane pozostaną anonimowe.

Zapraszamy do kontaktu. Resztą zajmiemy się sami.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa TCB.

  Grupa TCB Logo
  Grupa Technicy Czyszczenia Budynków to sieć partnerskich firm i wykonawców realizujących czyszczenie, impregnacje i malowanie budynków. Do Grupy TCB przynależą firmy spełniające standardy jakościowe i będące liderami na rynkach lokalnych. Posiadamy oddziały w 16 województwach. Zadzwoń i przekonaj się jakie to proste.
  Siedziba firmy i oddziały
  Grupa Technicy Czyszczenia Budynków
  ul. Czereśniowa 23
  62-571 Stare Miasto
  tel. 600 100 443
  tel. 600 100 449
  mail: [email protected]

  Oddziały terenowe


  logotypy płatności
  ikona telefon
  600 100 443
  ikona telefon