MENU

Pomoc Charytatywna – podsumowanie 2023

W maju 2023 Członkowie Grupy TCB zdecydowali się pomóc Domom Dziecka.

Uczestnicy akcji #pomogębomogę wykonali usługi czyszczenia budynków w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Firmy wykonawcze wyselekcjonowały placówki opiekuńczo-wychowawcze, które najbardziej potrzebują pomocy i wykonali bezpłatnie usługi w ramach własnych specjalizacji.

Dzięki zaangażowaniu  i szybkiemu działaniu firm udało się w ciągu zaledwie 2 miesięcy odnowić i wykonać usługi renowacyjne w placówkach opiekuńczo-wychowawczych na terenie kraju.

Pomoc skierowana do placówek opiekuńczo-wychowawczych jest bardzo potrzebna z wielu względów. Domy dziecka nie mają wystarczających środków na realizacje potrzeb technicznych utrzymania budynków. Dodatkowo zmagają się z problemem dostępu do wykwalifikowanych specjalistów, których usługi są konieczne do prawidłowego prowadzenia instytucji.

Mamy nadzieję, że prace, które zostały wykonane przyczynią się do zapewnienia odpowiednich warunków zdrowego wzrostu i rozwoju najmłodszych, a projekt ten zainicjuje wiele podobnych akcji pomocowych.

Niżej zamieszczamy materiał wideo podsumowujący dokonania Uczestników.

Jest to wspaniała inicjatywa, która nabiera tempa i wzbudza zainteresowanie firm wykonawczych, które chcą dołączyć do programu. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy z branży czyszczenia budynków ale i też z innych, ponieważ każdy może pomóc.

Więcej informacji o akcji #pomogebomoge realizowanej przez Grupa Technicy Czyszczenia Budynków znajdziecie w programie telewizyjnym „W każdej sprawie”, który został wyemitowany w TVP 3 Poznań.

 

https://poznan.tvp.pl/70400099/kazdy-moze-pomoc-07062023

 

Za udział w programie i wsparcie Domów Dziecka dziękujemy:

  • Dachbart
  • Wash Brothers
  • Brudtech
  • Spec-Clean
  • Ankar
  • Green Point PP
  • Dream Clean
Grupa TCB Logo
Grupa Technicy Czyszczenia Budynków to sieć partnerskich firm i wykonawców realizujących czyszczenie, impregnacje i malowanie budynków. Do Grupy TCB przynależą firmy spełniające standardy jakościowe i będące liderami na rynkach lokalnych. Posiadamy oddziały w 16 województwach. Zadzwoń i przekonaj się jakie to proste.
Siedziba firmy i oddziały
Grupa Technicy Czyszczenia Budynków
ul. Czereśniowa 23
62-571 Stare Miasto
tel. 600 100 443
tel. 600 100 449
mail: [email protected]

Oddziały terenowe


logotypy płatności
ikona telefon
600 100 443
ikona telefon